Základní a střední školy

Výškově nastavitelné lavice

Konstrukce lavic je vyrobena z ocelových trubek různých rozměrů. Materiály, ze kterých jsou produkty vyráběny, jsou přizpůsobeny k tomu, aby je bylo možné využívat do různých antropometrických prostorů.

Pracovní desky lavic jsou vyráběny z bi-laminátu, jehož součástí je hrana z masivního buku v radiálním řezu. Násadky k podlaze jsou ve tvaru přísavky, která zvyšuje přilnavost a stabilitu. Pro výškové nastavení lavice je třeba použít speciální klíč a záklapku – není tedy možné ovládání jinými prostředky. Výšku lze upravit od 68 do 80 cm.

main.jpg

 

zakladni-1.jpg
zakladni-1.jpg
zakladni-1.jpg

 

zakladni-1.jpg
zakladni-1.jpg

Standardní a multifunkční lavice

V našem sortimentu nabízíme i pracovní desky s vícestranným využitím, které mohou zároveň sloužit jako jídelní stoly. Tyto stoly jsou dispozici v mnoha různých rozměrech, již od velikostí vhodných pro mateřské školy. Materiály a barvy se mohou též lišit podle potřeb zákazníka, plastové židle z polypropylenu jsou snadno hygienicky udržovatelné.

main.jpg

 


Inovativní stoly pro týmovou práci

V inovativní řadě školního nábytku Vastarredo byly vyvinuty lavice s multifunkčním využitím. V potaz byl brán nejposlednější trend skupinové výuky. Tyto lavice je možno přeskládat do různých tvarů, čímž si vyučující snadno zajistí shromáždění studentů dle potřeb. Tyto lavice jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, včetně nátěru s velmi nízkým obsahem formaldehydu v nepřehlédnutelném moderním italském designu. Tuto variantu stolů lze pojmenovat jako „školu budoucnosti”.

Inovativní styly řady Trapezio a Virgola poskytují vysokou variabilitu uspořádání pro skupinovou práci, každá řada obsahuje navíc další spojovací tvary různých rozměrů. V nabídce jsou i další produktové řady atypických tvarů.

 


TOP LINE - exkluzivní řada

Dítě roste a zraje bez zastavení, mění se a vyvíjí psychicky i fyzicky. Záleží jen na nás, jak jej chránit, aby tato transformace proběhla co nejlépe a stala se investicí do budoucnosti.

Špatné držení těla může poškodit páteř a klouby dolních končetin. To může mít za následek špatnou polohu hlavy, či vztlakovou mutaci dolní čelisti. Jinými slovy: tělo se přizpůsobí špatnému vývinu, proto Vastarredo vyvinulo ergonomické lavice, které jsou přizpůsobeny anatomii a fyziologii subjektu v růstu. Vědecký výzkum provedený výzkumným střediskem Inter University na půdě tří univerzit v Pise, Sieně a Florencii pod vedením profesora Luciana Fonziho a Dr. Raual Guelfiho a schválený profesorem Marcellem Bunellim, uznávaným neurofyziologem světové úrovně, vedl k vývoji ideálních parametrů produktu TOP LINE a k vytvoření patentovaného stolu a židle s milimetrovou nastavitelností v každém segmentu, a tudíž adaptabilní pro jakékoliv anatomické uspořádání.

Mysleli jsme i na hendikepované studenty a nabízíme stoly v několika variantách s centrálním sloupem a přesným nastavením pultu, které umožňují snadný přístup pro správné držení těla i s invalidním vozíkem. Zároveň se lavice nerozlišují ničím od lavic ostatních studentů.

 


Katedry

V nemalé míře je třeba věnovat pozornost výběru katedry. Nabízíme širokou škálu kateder, které jsou perfektně kombinovatelné s výběrem zařízení pro studenty.

Vyučujícímu je poskytnut veškerý komfort, který je zajištěn dle jeho potřeb. Netřeba připomínat, že materiály jsou vysoce kvalitní a veškeré nátěry jsou s velmi nízkým obsahem formaldehydu stejně jako je tomu u produktů pro žáky. Neopomenutelný italský design dodává celému interiéru nezaměnitelný vzhled.